درباره ما

درباره چلت 7

امروزه تکنولوژی و ارتباطات؛ زندگی روزمره را دچار تحولی شگرف از سادگی و اطمینان خاطر کرده است در همین راستا چلت7 اپلیکیشنی مختص به استان البرز با مدیریت آناهیتا بهرامی جهت ارائه سرویس های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین میباشد.چلت7 را دانلود کنید تا به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز کافیست خدمات مورد نظر خورا انتخاب کرده و با تعیین زمان و مکان ارائه خدمات را مشخص نمایید و مابقی کارهارا به چلت بسپارید .
نیرو های خدماتی گروه چلت(چلتکاران) 7 دارای گواهی سوء پیشینه وعدم اعتیاد بوده و از دیگرفیلتر های تایید صلاحیت ما عبور کرده اند تا بتوانیم سبب آرامش خاطر و اطمینان بیشتر شما عزیزان شود.
تیم کارآفرینان چلت7 با دارابودن تجاربی متعدد در مدیریت کسب و کار موفق آنلاین ، دراستان البرز اینک برای سهولت ارائه خدمات به شما عزیزان چکیده ی تجربیات خودرا در پلتفرم چلت7 پیاده سازی و ارایه نموده است. که از این طریق سهمی موثر در اشتغال زایی و اقتصاد میهن عزیزمان در سال حمایت از خدمات و کالای ایرانی داشته باشیم.
گروه چلت7 مبنای کاری خود را در راستای گفتار زرتشت پیامبر نهاده است:

برترین دانشی را که من شناخته ام همین راستی بی کرانه است
که کوشنده کردارش را فرشته می بیند.آری،آن خرمی زندگی هم چنین از اینان است
که به کار بر آیند کارو کارو کارو…..

خدمات چلت 7

ضمانت کیفیت خدمات ارائه شده

تمامی چلتکاران به دقت از مابین برترین فعالان حوضه های خدماتی انتخاب گردیده و در صورت عدم رضایت از تجربه ی خدمات گرفته شده ی خود کافیست با امور مشترکین چلت7 تماس حاصل نمایید .

خدمات فوری و دسترسی آسان

در هرساعت از شبانه روز از طریق سیستم های هوشمند چلت 7 به سرعت به نزدیکترین چلتکار مورد نظر خوددسترسی پیدا خواهید کرد.

چلتکار شوید

شما میتوانید به ارتش نارنجی رنگ چلت کاران بپیوندید .جهت پیوستن به ما همراه با مدارک خود به آدرس موجود در تماس با ما مراجعه کنید.